helps.pl

Najlepsze zasłony w Sieci

Firanki i firaneczki

Internet to okno na świat, dlatego powinieneś ozodobić je najpięknejszymi i najstarnniej selekcjonowanymi odsłonami w sieci. Przed Tobą tylko artykuły warte uwagi i Twojego cennego czasu. Miłe dla oka i cenne dla umysłu. Pamiętaj, że piękno mieszka w oku patrzącego.

Projekty Wnętrz Poznań

KropkaProjekt zajmuje się projektami wnętrz przede wszystkim w Poznaniu. Zakres działania firmy nie zamyka się jednak tylko na sam Poznań i okolice, ale obejmuje również pozostałe miejscowości z całej Polski.

Rozmowa z inwestorem – od tego zaczynają swoją pracę. Celem rozmowy jest poznanie wymagań stylistycznych klienta, a także wymagań związanych z funkcjonalnością projektowanego wnętrza. Dla projektantów istotny jest również sam tryb życia inwestora, gdyż ma on również znaczenie podczas aranżowania wnętrz. Efekt końcowy pracy musi przede wszystkim wpadać w gust zleceniodawcy. Bardzo ważna jest również ocena samych możliwości technicznych wnętrza, a także jego wnikliwa inwentaryzacja.

Dalsza ich praca składa się z dwóch etapów. W etapie pierwszym, zwanym projektem koncepcyjnym, mieszczą się rzuty zawierające układ funkcjonalno – przestrzenny projektowanych pomieszczeń, a także wizualizacje projektowanych pomieszczeń. W skład etapu drugiego, zwanego projektem wykonawczym, wchodzi dokumentacja techniczna sporządzona na podstawie projektu koncepcyjnego (zawiera ona m. in. projekt układu posadzek, sufitów podwieszanych, punktów instalacji elektrycznej, dobór opraw oświetleniowych, mebli, armatury i ceramiki sanitarnej itp.), szczegółowa dokumentacja techniczna indywidualnie projektowanych elementów wnętrza, jak np. mebli czy schodów, zestawienie materiałów wykończeniowych, zestawienie elementów wyposażenia wnętrz oraz dobór kolorów. Opcjonalnie może wystąpić etap trzeci, czyli nadzór projektowy. Występuje on na życzenie inwestora, który chce, by sprawować kontrolę nad postępem prac na budowie i nad ich zgodnością z projektem wykonawczym.

Na http://architekt.kropkaprojekt.pl/ znajdziesz zrealizowane przez KropkaProjekt projekty wnętrz w Poznaniu i w okolicach dla osób prywatnych, a także salonów, sklepów itp.


Kropka Projekt
Obornicka 290A
60-691 Poznań
tel. 606 442 466